فروش ملک ترکیه
فروش ملک ترکیه
مشاغل ترکیه

مشاغل ترکیه

سودآورترین مشاغل ترکیه

 

مشاغل ترکیه – همانطور که می دانیم تمامی مشاغل به سرمایه نیاز دارند حتی مشاغلی که در خانه انجام می شوند. برخی ممکن است نیاز به افتتاح مغازه داشته باشند ، در حالی که برخی دیگر می توانند از جایی که شما نشسته اید انجام شود.

با  داشتن طرح تجاری مناسب ، می توانید با فروش محصولات پولساز درآمد خوبی داشته باشید. شما می توانید این محصولات را به صورت آنلاین و همچنین در فروشگاهی که باز می کنید بفروشید. سودآورترین مشاغل گاهی اوقات می توانند مشاغلی باشند که دارای بیشترین تلاش و زمان هستند.

دراین مقاله به بررسی  چندین شغل و کسب و کار که سودآوری بیشتری نسبت به بقیه دارند میپردازیم

مشاغل ترکیه

 

افتتاح کافه کانسپت

امروز کافه ها در هر گوشه و در هر مکان شلوغی قرار دارند. وقتی کافه های زیادی وجود دارد ، کسب درآمد با افتتاح یک کافه معمولی بسیار دشوار می شود. به این ترتیب ، کافه های مفهومی می تواند گزینه مناسبی باشد.. به عنوان مثال ، اخیراً کافه هایی که فقط چای درست می کنند ، یعنی ده ها نوع مختلف چای ، کافه هایی که وافل سرو می کنند و کافه های قدیمی محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. اگر بودجه دارید و می خواهید یک تجارت باز کنید ، می توانید یک کافه مفهومی باز کنید. برای افتتاح یک کافه مفهومی چقدر بودجه لازم است؟ این هزینه ها ممکن است از مکانی به مکان دیگر متفاوت باشد. البته اندازه کافه نیز مهم است. به طور متوسط ​​، یک کافه با 100 هزارلیربازمی شود. ممکن است برای باز شدن در کافه حداقل به 5 نفر پرسنل نیاز داشته باشید. در کافه های مفهومی ، به شما پیشنهاد می کنم چندین مفهوم را ترکیب کنید. به عنوان مثال ، مفهوم غذاهای گیاهی و محصولات چای. وقتی چنین شغلی را راه اندازی می کنید ، می توانید سود خوبی کسب کنید. به طور متوسط ​​، کافه های مفهومی می توانند 40 درصد یا بیشتر سود کنند.

 

افتتاح سالن بدنسازی

تقریبا در ترکیه هر کجا که سر خود را بچرخانید ، می توانید ورزشگاه را ببینید. به خصوص اگر در مکان های شلوغ زندگی می کنید ، دائماً با سالن های بدنسازی روبرو خواهید شد. بزرگترین عامل افزایش تعداد سالن های ورزشی افزایش سطح درآمد است و به ویژه نشان دهنده ی توجه به ظاهر بیرونی است. در این صورت می توانید یک سالن ورزشی را باز کنید که بطور متوسط با 80-90 هزار لیرامکانپذیر است البته با توجه به امکانات و تجهیز بودن سالن. اگر تجهیزات ورزشی با کیفیت بخرید ، دردسر زیادی برای شما ایجاد نمی کند و مجبور نیستید آن را تمدید کنید. وقتی می خواهید سالن بدنسازی یا سالن بدنسازی را باز کنید ، در ابتدا کمی پول اضافی به شما اختصاص می یابد. پس از آن ، هزینه زیادی نخواهید داشت. از آنجا که هزینه هایی مانند برق ، آب ، نظافت و پرسنل خواهید داشت ، درصد سود شما ممکن است تا 80 افزایش یابد. بنابراین ، می توان گفت که افتتاح سالن بدنسازی از جمله مشاغل سودآور است.

مشاغل ترکیه

فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی

با توجه به منطقه خود می توانید مکان خوبی پیدا کنید و یک فروشگاه لوازم آرایشی در آنجا باز کنید. علاوه بر این ، برای افتتاح یک فروشگاه به بودجه زیادی احتیاج ندارید. به راحتی می توانید با 50-60 هزار لیر یک فروشگاه باز کنید. به هر حال بیشترین هزینه شما صرف طراحی داخلی می شود. قفسه ها ، کابینت ها و غیره. برای محصولات به پول زیادی احتیاج ندارید. می توانید با شرکت هایی که محصولات آرایشی و بهداشتی را می فروشند  محصولات را به صورت اقساطی خریداری می کنند ، مذاکره کنید. برخی از آنها حتی می توانند اقساط خود را با پرداخت معوق انجام دهند. اگر یک فروشگاه لوازم آرایشی افتتاح کنید ، می توانم بگویم که می توانید در مدت زمان کوتاهی درآمدزایی کنید و این تجارت جزو سودآورترین مشاغل جهان است.

 

افتتاح خانه بازی

افتتاح خانه بازی از جمله مشاغلی است که به راحتی می توانید سود خوبی ازآن کسب کنید. به حدی که می توانید در 20-30 دقیقه 20 تا 30 لیر درآمد داشته باشید. خانه های بازی که معمولاً در مراکز خرید واقع شده اند ، یکی از مشاغلی است که می توانید در آن به راحتی درآمد کسب کنید. کسانی که برای خرید می آیند ، فرزندان خود را در این زمین های بازی می گذارند تا بتوانند تفریح کنند. بطور کلی برای راه اندازی خانه بازی بودجه 40-50 هزار لیر کافیست با سوددهی 45000 لیر در ماه.

خرید نمایندگی آب

از آنجا که آب جزو نیازهای اساسی است و آب لوله کشی به ویژه در شهرها قابل شرب نیست ، فروش آب همیشگی  است و جزو مشاغلی است که حاشیه سود بالایی دارند. برای دریافت نمایندگی ، می توانید یکی از از شرکت های آب رسانی که در سراسر ترکیه خدمات رسانی می کنند را انتخاب کنید. اگر می توانید شرایط ارائه شده توسط شرکت را برآورده کرده و هزینه نمایندگی را بپردازید ، می توانید نمایندگی آب را دریافت کنید. مهمترین کاری که باید بعد از گرفتن نمایندگی انجام دهید ، یافتن مشتری است. برای این منظور ، باید از مهارت های بازاریابی خود استفاده کنید. شما یا می توانید به میدان بروید و مشتری پیدا کنید ، یا می توانید از طریق تبلیغات مشتری جذب کنید. همچنین می توانید با مشترک شدن در پلتفرم هایی مانند  Yemeksepeti   دارای پتانسیل بالایی برای مشتریان باشید. مشاغل ترکیه

مشاغل ترکیه

افتتاح فروشگاه مبلمان

صنعت مبلمان یک صنعت بسیار بزرگ  با سود بسیار بالا  است و رقبای زیادی دارد. اگر یک فروشگاه مبلمان خوب افتتاح شود ، سود بسیار خوبی می توان به دست آورد.  برای افتتاح یک فروشگاه ، باید بودجه ای بین 150-200 هزارلیر داشته باشید.البته اگر بخواهید نمایندگی یک مارک را  خریداری کنید حدودا با 50هزارلیر هم می توانید این کار را راه اندازی کنید. سوددهی این کار تا 60درصد از محصولاتی است که می فروشید .

کامیون غذای سالم

کامیون های غذایی نیز در ترکیه معروف هستند و محصولاتی مانند دون کباب ، کوکورک ، برنج مرغ در این مغازه ها به فروش می رسد. با این حال ، شما به سختی می توانید چرخ دستی های غذایی را ببینید که محصولات سالم در آن ها به فروش برسد.شما می توانید یک سبد غذایی طراحی کنید که محصولات سالم تولید می کند و شروع به فروش کنید. به عنوان مثال ، می توانید محصولات بدون گلوتن تولید کنید یا غذاهای کاربردی حاوی سبزیجات تا تولید بستنی گیاهی. این یکی از مشاغل امیدوار کننده است که می توانید سودهای بسیار خوبی کسب کنید.

 

 امور املاک

مشاغل املاک و مستغلات همیشه جزو مشاغلی بوده اند که بیشترین درآمد را دارند. زیرا یک مشاور املاک که  خدمات خوبی ارائه می دهد می تواند با کمیسیون هایی که دریافت می کند سودهای بسیار خوبی کسب کند. با توسعه بخش ساختمان در ترکیه و تسریع مهاجرت  ، تعداد افرادی که به دنبال مسکن هستند نیز به سرعت افزایش یافته است. اگر فکر می کنید می توانید این کار را انجام دهید ، می توانید یک دفتر املاک باز کنید. البته ، من توصیه می کنم از قبل با یک مشاور املاک کار کنید. بنابراین می توانید مطالب را سریعتر بیاموزید. از اجاره و فروش خانه ، مغازه ، زمین و غیره می توانید سود بسیار خوبی کسب کنید.

کار در ترکیه

ویتامین بار

اهمیتی که به سلامتی داده می شود روز به روز در حال افزایش است. مردم ترجیح می دهند محصولات ارگانیک و غیر مضر بخورند و بنوشند. در سال های اخیر ، شما بارهای ویتامین را به وفور در خیابان ها و نقاط شهر دیده اید که میوه ها را با مخلوط های مختلف به مشتریان ارائه می شود. باز کردن یک ویتامین بار یکی از سودآورترین ایده های تجاری است. می توانید غرفه ویتامین بار با بودجه 15-20 هزار لیر باز کنید و در مدت زمان کوتاهی ، ماهانه 7-8 هزار درآمد کسب کنید.

 

عکس برداری فضای باز

اخیراً علاقه مردم به عکاسان فضای باز به معنای واقعی کلمه “اوج” گرفته است. شما می توانید با خرید یک دوربین حرفه ای که به طور متوسط ​​بین 6 تا 10 هزار لیر هزینه دارد ، این تجارت را آغاز کنید. البته  اول از همه ، شما باید آنقدر رشد کنید که بتوانید به طور حرفه ای عکس بگیرید. برای این منظور ، می توانید از صدها دوره رایگان ایجاد شده از طریق مراکز آموزش عمومی ، شهرداری ها و انجمن ها استفاده کنید. پس از چند ماه آموزش ، از طریق رسانه های اجتماعی و با بودجه کمی تبلیغ کنید و می توانید برای عکاسی در فضای باز دست به کار شوید.

افتتاح فروشگاه غذای خانگی

یکی از مشاغلی که با سرمایه کم می توانید به سوددهی خوبی برسید غذای خانگی است. شما می توانید با تهیه یا اشپزی در منزل و فروش آنها ، یک مغازه باز کنید. می توانید غذاهای خانگی را خودتان بپزید یا از دیگران بخواهید آنها را درست کنند. در هر صورت ، اگر یک فروشگاه غذای خوب و مناسب باز کنید ، مطمئناً درآمد کسب خواهید کرد. برای افتتاح فروشگاه آشپزی خانگی تقریبا به 10 هزار لیر نیاز دارید.

فروشگاه لوازم جانبی تلفن همراه

نیازهای تلفن های همراه هرگز پایان نمی یابد. نیازهای مختلف مانند محافظ صفحه نمایش ، کیف ، پاوربانک محصولاتی هستند که هر مصرف کننده هر چند ماه یکبار به آنها نیاز دارد. علاوه بر این ، سودآوری فروش همه این محصولات حتی بالای 100 درصد است. این یکی از ایده های تجاری بالقوه ای است که می تواند در ترکیه شروع شود ، کشوری که عاشق تلفن های همراه است.

 

فروشگاه پوشاک

نمایندگی پوشاک یکی از سودآورترین ایده های تجاری است که می توان انجام داد. فروشگاه های پوشاک که می توانند در مدت کوتاهی تأسیس شوند از جمله ایده های تجاری هستند که به دلیل پتانسیل بالا و ریسک کمی که دارند و میزان توجه زیاد به مد و پوشاک میتوانند خیلی سودآور باشند. در حال حاضر ایجاد و توسعه کسب و کار بسیار ساده تر است شما می توانید حتی نمایندگی برندهای معروف دنیا را داشته باشید که درامد بسیار خوبی دارند.

اقامت کاری در ترکیه

مشاغل  دیگری مانند:

فروشگاه طلا و جواهرات ،فروشگاه اسباب بازی، افتتاح رستوران یا کافه نوستالژیک،تجارت چاپ سه بعدی،پانسیون حیوانات خانگی،افتتاح مهدکودک و…

چنانچه قصد مهاجرت به ترکیه و یافتن شغل مناسب را دارید ابتدا باید از شرایط کاری و وضعیت مشاغل در این کشور آگاهی پیدا کنید. این ها چندبن مورد از کسب و کارهای با سود بالا بودند و توجه داشته باشید  تخصص در حرفه مورد نظر و دانستن زبان ترکی و انگلیسی  میتواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد.

چنانچه قصد مهاجرت، زندگی، کار و خرید ملک در ترکیه را دارید می توانید با کارشناسان ما جهت اخذ هر گونه مشاوره در ارتباط باشید.

موسسه مهاجرتی ترکیه ویت آس نماینده قانونی خدمات مهاجرتی ترکیه در ایران و ترکیه شما را برای رسیدن به هدفتان (اقامت فرانچایز ترکیه) همراهی می کنند مهاجرت آسان به ترکیه با  turkey-with-us

برای ادامه مشاهده دیگر پلن های مهاجرت به ترکیه روی لینک کلیک کنید.

 

برای آشنایی بیشتر و مهاجرت قانونی به ترکیه و اقامت ارزان ترکیه هم اکنون درخواست مشاوره رایگان خود را در سایت ثبت کنید.

هلدینگ ترکیه ویت آس

اشتراک گذاری

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *